informace pro pořadatele

Jakou hudbu hrajeme?

Naše kapela se specializuje převážně na českou hudbu od 60. let až po současnost (viz. repertoár). Náš repertoár je rozmanitý a obsahuje největší hity, které si zamilovali posluchači nejen v České republice. Vždy pečlivě vybíráme písně, které nejenže odpovídají konkrétnímu složení a stylu naší kapely, ale také zohledňujeme preference a vkus našich posluchačů. Naše cílem je poskytnout skvělou zábavu a nezapomenutelnou atmosféru na každé akci, na které vystupujeme.

Proč byste měli zvolit právě nás?

Nabízíme několik důvodů:

 • disponujeme rozsáhlým repertoárem, který osloví lidi všech věkových kategorií, a dokážeme se přizpůsobit jakémukoliv typu akce,
 • délku produkce můžeme po domluvě na místě prodloužit,
 • díky naší více než dvacetileté historii a více než 1500 odehraným akcím pro různé klienty máme rozsáhlé zkušenosti,
 • naším cílem je vždy zaujmout, pobavit a roztancovat naše publikum, bez ohledu na jejich věk.

Co je v našich možnostech?

 • zahrajeme písničku na přání, (máme-li ji zařazenou v našem repertoáru)
 • zahrajeme popř. pustíme písničku “na zakázku”. V tomto případě je však tuto záležitost probrat předem !!! (např. svatební pochod, studentská hymna, smuteční pochod – pochovávání basy, atd.),
 • můžeme moderovat soutěže,
 • máme k dispozici bezdrátový mikrofon,
 • máme vlastní kvalitní zvukovou aparaturu. Jsme zcela soběstační pro nazvučení běžných sálů, sokoloven a podobných prostor. Můžeme nazvučit i venkovní prostory pro účast cca 200-300 lidí,
 • máme vlastní osvětlení pro dostatečné nasvícení pódia,
 • můžeme poskytnout nazvučení pro pořadatelské konferování akce či pro další doplňkový program (předtančení, zpěvák) s hudebním doprovodem z našeho přehrávacího zařízení (CD, notebook).

Jaké jsou naše požadavky?

Prosíme pořadatele tanečních zábav, plesů nebo jiných akcí s hudebním doprovodem skupiny K-BAND, aby zajistili několik detailů, které mohou být z pohledu posluchače nepatrné, ale z hlediska kvality výkonu jsou pro nás jako hudebníky velmi důležité.

 • prostor pro naše vystoupení – jeviště, pódium a podobně – je výhoda, pokud je vyvýšené, i když to není úplně nezbytné. Nicméně, je důležité mít na paměti, že existuje riziko pádu roztančených návštěvníků do hudební aparatury. Proto je vhodné zajistit dostatečný odstup. Minimální požadovaná plocha pro naše vystoupení je zhruba 4×2,5 metru, plus 1 metr šířky na každé straně na postavení PA reproboxů.
 • zdroj napětí v tomto prostoru – zásuvka 230 V s jištěním 16 A,
 • přístup minimálně 1,5 hodiny před plánovaným začátkem akce do prostoru – stavění aparatury, zvuková zkouška,
 • zajištění občerstvení – odborníci se shodují, že výkon aktivního hudebníka je srovnatelný s výkonem vrcholového sportovce,
 • při pořádání akcí pod širým nebem – prostor pro vystoupení a pro umístění aparatury musí být ochráněn proti event. nepřízni počasí (jde o elektrická zařízení, aparaturu a nástroje), je dobré mít předem připravenou tzv. “mokrou variantu” – např. sál pro případ deštivého počasí.

Jaká je cena našeho vysoupení?

Ceny našich vystoupení se liší v závislosti na různých faktorech, jako je vzdálenost, typ akce a délka hraní. Vzhledem k tomu, že každá akce je pro nás jedinečná, přistupujeme k ní individuálně a vždy najdeme cenu, která odpovídá konkrétním podmínkám. Máme bohaté zkušenosti s aktivní hudební činností v několika uskupeních a jsme dobře obeznámeni s dnešními tržními vztahy.

Pro více informací ohledně cen a našich služeb nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo mailem. Jsme vám k dispozici a rádi zodpovíme jakékoliv otázky, abychom zajistili, že vaše akce bude plná skvělé hudby a nezapomenutelných zážitků.

Kdo hradí poplatky OSA za vystoupení? 

Poplatky společnosti OSA za naše veřejné vystoupení hradí pořadatel akcí a nikoliv skupina. Pořadatel má povinnost nejméně 10 dnů před akcí vystoupení nahlásit Ochrannému Svazu Autorskému. Skupina je povinna dodat seznam skladeb, které na akci zazní.

Zde si můžete stáhnout seznam skladeb pro ohlášení akce na OSA:

Pro ohlášení akce můžete použít následující formuláře:

Jsme K-BAND

Objednejte si nás...